Start to yoga

Je eerste yogales, je vergeet ze nooit. Je piept stiekem terwijl je yogateacher je vraagt je ogen te sluiten. Je hoort het in Keulen donderen als de teacher je vraagt in Tadasana te gaan staan. Je moet plots bewust gaan in en uitademen. Je brabbelt een sobere Namasté mee op het einde van de les.

Het is ons allemaal bekend. En net dat willen we een beetje voor zijn. Je eerste les zal altijd spannend blijven. Ook na het volgen van deze workshop maar tijdens deze uurtjes bereiden we je voor zodat sommige zaken toch bekender in de oren klinken.

Welke yogastijlen kan je allemaal beoefenen? Vanwaar komt yoga? Wat is de filosofie erachter en wat kan het effect zijn als ik yoga ga beoefenen?

Naast deze meer theoretische onderwerpen leren we ook een aantal basishoudingen aan die je een eindje op weg helpen tijdens je yogales.

Deze workshop bieden we aan per 3 personen. Zodat je niet in een te grote groep moet deelnemen en we volledig kunnen focussen op jouw ontdekkingstocht.

Thee en gezonde hapjes à volenté waardoor het eens zo aangenaam wordt.

Laat je meenemen in een nieuwe wereld, zet je hart open en maak jouw eigen unieke yoga – avontuur.